Strategie

Abychom zjistili, jak nastavit PPC kampaně, které budou efektivně plnit vaše cíle, musíme důkladně poznat fungování vašeho businessu.

Pomocí našeho datazníku a statistik zjistíme váš aktuální stav. Provedeme analýzu konkurence a dáme vám návrh pro novou strategii včetně očekávaných cílů a investic. 

PPC kampaně

PPC (Pay per click) – placené kampaně jsou nejrychlejší cestou ke zvýšení prodejního výkonu nebo posílení povědomí o značce v internetových vyhledávačích a sociálních sítích.

Jsme certifikovaná agentura pro efektivní nastavení a správu PPC kampaní. Máme bohaté zkušenosti s kampaněmi v Čechách, střední a západní Evropě.

Snažíme se maximálně zasáhnout hlavní cílové skupiny a orientovat se i na ty nové, které máme šanci ovlivnit.

Search (vyhledávací síť)

Zajištěni top pozic ve výsledcích vyhledávání na základě definice okruhu vašich nejdůležitějších klíčových slov a jejich analýzy. Navíc Search kampaně posilují brand a povědomí o značce.

Display (obsahová síť)

Ideální pro posílení povědomí o značce. Oslovují více než 90 % uživatelů. Display kampaně pracují s grafickou nebo textovou inzercí, která se zobrazuje na vybraných webech.

Remarketing 

Znovu oslovení konkrétních uživatelů, kteří váš web nebo eshop již navštívili a byli s vámi v obchodním kontaktu. 

Dynamický remarketing

Ideání využití pro eshopy, kdy vašim zákazníkům připomínáme konkrétního produkty nebo nedokončený nákup.

Dynamic Search Ads

Chytré řešení pro eshopy. Text produktových inzerátů se generuje z obsahu webu a snadno tak podchytíme reklamy na celý váš sortiment.  

Product Listing Ads

Produktové inzeráty ve známých zbožových porovnávačích Google shopping, Zbozi.cz nebo Heuréka - velice výkonnostní kampaně.

Kampaně průběžně analyzujeme a provádíme optimalizace - pracujeme na tom, aby zvyšovaly svůj dosah a výkon.