Analýza

Při tvorbě eshopu vycházíme z důkladné analýzy současného stavu. Snažíme se poznat vaší konkurenci, abychom věděli, čím se inspirovat a naopak čeho se vyvarovat.

Provádíme analýzu klíčových slov, která nám dá kromě základu pro tvorbu účinného copywritingu i návod, jak postavit kvalitní strukturu eshopu.

Koncept

Připravujeme model eshopu, na kterém si odladíme logiku všech uživatelských scénářů. Náčrty stránek z modelu pak fungují jako zadání pro webdesign.

Responzivní design

Vycházíme z grafického manuálu, kreativy, fotografií, analýzy a modelu. Kódujeme responzivní šablony, které umí rozeznávat zařízení, ve kterém se zobrazují – eshopy od nás pak vypadají skvěle na stolním počítači, tabletu nebo smartphonu.

Vytváříme unikátní responzivní eshopy s důrazem na SEO, jednoduchou orientaci a použitelnost online kampaní.

Programování

Programujeme komponenty a aplikace na míru - od dynamických efektů na frontendu přes extra moduly do redakčního systému, konfigurátory až po pokročilé formulářové prvky.

Vyvinuli jsme vlastní řešení pro interaktivní prezentování mapových dat. Skvěle funguje pro store locatory, vyhledávaní referencí na mapě nebo turistické portály.

Propojujeme eshopy se systémy třetích stran – navázaní na interní podniková data (skladové systémy, banky, CRM systémy atp.) nebo sociální sítě.

Technologie

Front-end

  • Bootstrap
  • HTML5 a CSS3
  • CSS compiler – LESS, Saas
  • react JS, Angular JS

Back-end

  • ASP.NET
  • Orchard CMS
  • PHP, MySQL
  • Node.js

Redakční systém

Nasazujeme eshop na ověřený redakční systém, který pohlídá všechny důležité standardy pro vyhledávače, online kampaně a samozřejmě vám umožní jednoduchou správu obsahu.

Hosting a email

Nasazujeme eshopy a aplikace na bezpečné serverové řešení Microsoft Azure, které si skvěle rozumí s námi dodaným redakčním systémem.

Zavádíme funkční emailové řešení G Suite pro firmy – jsme autorizovaní distibutoři Google Cloud Partner.

Správa a rozvoj

Eshop nebo aplikaci můžete spravovat přes redakční systém sami nebo společně s našimi redaktory – poskytujeme také servis a SLA (Service Level Agreement).

Pro komunikaci v rámci realizace, správy i rozvoje používáme jednoduchý systém pro správu projektů. Máme zde aktivní klienty, včetně našich lidí, kteří se vám budou naplno věnovat.

Děláme vše proto, abyste měli úspěch v ostrém provozu, fungovaly online kampaně a eshop se dál rozvíjel.