Analýza

Před tvorbou projektů vždy provádíme důkladnou analýzu, která nám pomáhá vytvářet stále úspěšnější weby.

Jak postupujeme

 1. Analyzujeme konkurenci klienta, abychom pochopili, čím se inspirovat a naopak čeho se vyvarovat. 
 2. Provádíme analýzu klíčových slov, která nám kromě základu pro tvorbu účinného copywritingu pomáhá navrhnout i kvalitní strukturu webu.
 3. Provádíme analýzu proveditelnosti a Proof of Concept před realizací projektů vyžadujících unikátní technické řešení.

Koncept

Připravujeme model webu nebo aplikace, na kterém si odladíme logiku všech uživatelských scénářů včetně návrhu wireframů (náčrty jednotlivých stránek).

Responzivní design

Kódujeme responzivní šablony, které umí rozeznávat zařízení, ve kterém se zobrazují – weby od nás pak vypadají skvěle na stolním počítači, tabletu nebo smartphonu.

Vycházíme z grafického manuálu, kreativy, fotografií, analýzy a modelu.

Vytváříme unikátní responzivní weby s důrazem na SEO, jednoduchou orientaci a použitelnost online kampaní.

Programování

Programujeme komponenty a aplikace na míru - od dynamických efektů na frontendu přes extra moduly do redakčního systému, konfigurátory až po pokročilé formulářové prvky.

Vyvinuli jsme vlastní řešení pro interaktivní prezentování mapových dat. Skvěle funguje pro store locatory, vyhledávaní referencí na mapě nebo turistické portály.

Propojujeme webové stránky se systémy třetích stran – navázaní na interní podniková data (skladové systémy, banky, CRM systémy atp.) nebo sociální sítě.

Technologie

Front-end

 • Bootstrap
 • HTML5 a CSS3
 • CSS compiler – LESS, Saas
 • react JS, Angular JS

Back-end

 • ASP.NET
 • Orchard CMS
 • PHP, MySQL
 • Node.js

Redakční systém

Nasazujeme web na ověřený redakční systém, který pohlídá všechny důležité standardy pro vyhledávače, online kampaně a samozřejmě vám umožní jednoduchou správu obsahu.

Hosting a email

Nasazujeme weby a aplikace na bezpečné serverové řešení Microsoft Azure, které si skvěle rozumí s námi dodaným redakčním systémem.

Zavádíme funkční emailové řešení G Suite pro firmy – jsme autorizovaní distibutoři Google Cloud Partner.

Správa a rozvoj

Web nebo aplikaci můžete spravovat přes redakční systém sami nebo společně s našimi redaktory – poskytujeme také servis a SLA (Service Level Agreement).

Pro komunikaci v rámci realizace, správy i rozvoje používáme jednoduchý systém pro správu projektů. Máme zde aktivní klienty, včetně našich lidí, kteří se vám budou naplno věnovat.

Děláme vše proto, abyste měli úspěch v ostrém provozu, aby fungovaly online kampaně a web se dál rozvíjel.